Керівник школи

Викладач англійської мови та літератури, української мови та літератури, викладач природничо – англомовного курсу «Natural Science»

Освіта: з червоним дипломом закінчила Прилуцький гуманітарно- педагогічний коледж: вчитель початкової освіти та англійської мови. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя – кваліфікований вчитель англійської мови та літератури. Навчалася на магістратурі: Філологія ( Українська мова і література).  Авторка методики викладання англійської мови в початковій школі. Авторка природничо – англомовного курсу «Natural Science». Учасниця всеукраїнського проєкту «Всеосвіта» та найбільшої міжнародної молодіжної організації AIESEC Ukraine.

Вважає, що навчатися-це вміти здобувати нові знання й ними користуватися. І найкраще-протягом життя.Тоді світ відкриває свої таємниці, життя набуває нових барв,емоції додають молодості,а мудрість приходить раніше за старість. Live and Learn!

Педагогічний досвід: 6 років