Знаходячись перед вибором, в який садок, а потім у школу віддати дитину, батьки хочуть, щоб їй не лише надавали якісні та сучасні освітні послуги, а й те, щоб дитині було цікаво, безпечно та комфортно. Наш заклад – це альтернатива школі повного дня. Ми відкриті 5 днів на тиждень, з 8 до 19 години.

Приміщення школи знаходиться у приватному будинку з власним подвір’ям поруч із лісом. Діти бігають та дихають чистим повітрям двічі на день, незалежно від погоди.

У нас нема домашніх завдань: все необхідне ми виконуємо протягом дня, адже вважаємо, що ввечері дитина повинна проводити час не за домашньою роботою, а в колі сім’ї та з улюбленими іграшками.

Наші уроки тривають не 45 хвилин, а стільки, скільки потрібно для того, щоб матеріал був повністю засвоєний. У нас немає класичного оцінювання. Ми не порівнюємо дітей один з одним, адже всі ми різні. Ми порівнюємо свої досягнення сьогодні з досягненнями вчора. У нас немає вчителя у традиційному розумінні, а є тьютор та наставник. Це людина, яка задає напрямок, яка його підтримує та з якою цікаво вчити як математику, так і іноземні мови.

Атестація учнів проводиться у приватній школі «Афіни», що має ліцензію на дистанційну освіту. По закінченню нашої школи діти отримують офіційні документи державного зразка цієї школи.