Одного разу на вихідних ми великою сім’єю заїжджали на машині у двір нашого будинку, він же – наш улюблений «Світлячок». Старший син так осмислено і водночас романтично заявив: «Тату, мам! «Світлячок» – це садочок нашої мрії!!!». На душі від цього дитячого одкровення стало пронизливо радісно та тепло! Наші діти так повно відчувають світ, думають і говорять! В унісон з нами – Ірою і Русланом – батьками чотирьох (як любить говорити Руслан, поки чотирьох) славних і улюблених дітей.

А починалося все тоді, коли власні нащадки були з нами лише у мріях і планах. Ми спільно з однією сімейною парою організували місце, де могли вчитися, розвиватися малюки з одного року до семи. Вибір простору – завжди актуальний, особливо, коли батьки думають, який дитячий садок обрати на постійній основі, куди відправити дитину 6 років та на яку школу краще зробити акцент.

Нічого особливого – невигадлива, але цікава і професійно підготовлена програма. Ми малювали, ліпили, читали казки і вчили вірші, грали та розвивалися. Організувати таку групу не було складно, тому що я вчитель молодших класів, педагог не лише за освітою, але й за покликанням. У різний час працювала в школі з дітьми з особливими потребами та з неблагополучних сімей. Отримала досвід роботи з малюками й «на посаді» нянечки в сім’ї.

Без перебільшення можна сказати, що найважливішим і ключовим моментом була наша щира любов, захоплення і постійний інтерес до дітей як до особистостей. Ці маленькі, і водночас найбільші дива світу, для нас – невичерпне джерело досвіду, сили та натхнення! Ще тоді, в 2005 році, ми для себе вирішили, що наші вихованці насамперед мають навчитися любити людей і життя в усіх його проявах, прощати і будувати глибокі й близькі людські стосунки. Ось з цією місією ми досі і живемо, працюючи кожен день на благо всіх дітей, які до нас приходять.

Ключові тези нашої роботи

  1. Дитина – це цінність!
  2. Коли взаємоповага в колективі, вихованці отримують якісну освіту.
  3. Об’єднуємо ідеї, сили та сучасні методики.
  4. Зростаємо з дітьми, щорічно набираючи клас

Ідея створення, Школа нашої мрії