«Світлячок» ми створювали як місце, де кожна дитина зможе максимально розкритися, при чому не тільки  в загальновідомому сенсі – розвинути творчі здібності, отримати необхідні знання та навички, підготуватися до школи, але й соціалізуватися – повноцінно увійти в суспільство, не втративши індивідуальні особливості, відчути «смак» дитячої дружби, підтримки, взаємодопомоги. Наші вихованці вчаться жити з радістю і нести цю радість у світ.

«Чужих дітей не буває» – в цьому ми переконані твердо. Зрозуміло, педагоги колективу – професіонали, але, на наш погляд, принципова суть не лише в цьому. Професіоналізм – усього лише гарантія, що педагог отримав необхідні фахові знання. Головним же ми вважаємо наше покликання. Ми не просто вміло реалізовуємо, ми хочемо, щоб діти зростали в гармонії з собою і зі світом, дотримувалися базових християнських цінностей. І нам це вдається! З 2005 року батьки довіряють нам навчання, розвиток та виховання своїх дітей.

Ми просто прагнемо зробити добрішим, нехай, невелику частинку світу; хоча б те, що нас оточує, що ми бачимо щодня. Повірте, це немало.

Ми щиро вітаємо присутність батьків у будь-який час: не важливо, на заняттях, в ігровій, або у дворі. І з радістю приймаємо будь-які ідеї від них. Наприклад, мами у нас показували лялькові вистави, а тата проводили захоплюючі бесіди на пізнавальні теми. Ми проводимо спільні свята з батьками – збір Урожаю, Різдво, Великдень, зустріч Весни тощо.

У нас 3 групи діток:
  • з 1 до 3 років (до 10 дітей),
  • 3–5 років (до 12 дітей),
  • 4-6 років (до 16 дітей, які на заняття розділяються на групи по 8 осіб).

З кожною групою працюють двоє дорослих.

Ми за творчий розвиток дітей – кожного дня ліпимо, малюємо, робимо цікаві дрібнички або печемо солодкі подарунки мамам і татам. Дорослі спілкуються з дітьми українською мовою.

Прогулянки на вулиці  в будь-який час і за будь-якої погоди у власному дворі. Влітку ми працюємо як літня дача, тому багато часу проводимо на свіжому повітрі, граємо, займаємося на майданчиках, їмо на вулиці.

Наш освітній простір – це чудове місце для гармонійного виховання сучасних хлопчиків та дівчат.