Наші заняття спрямовані на всебічний розвиток дитини в дошкільному віці, насамперед на творчу і емоційну сферу.

Щодня організовуються творчі заняття: діти ліплять, малюють, займаються аплікацією або готують разом із дорослими смачну їжу.

У нас працює художник, який вчить технікам малювання та сприймає світ красиво, повноцінно.

Любов до музики розвивають на музичних заняттях. Готуємо спектаклі, проводимо свята.

У програмі, окрім творчих занять, спрямованих на розвиток, є курс «Біблійна історія», де на прикладах героїв з Біблії вчимося любити, прощати один одного, поважати дорослих, батьків. Курс «Сімейне виховання» знайомить з роллю батька і матері в родині.

Програму підготовки до школи ми розробляли з використанням досвіду українських педагогів, а також зарубіжних – Миколи Зайцева, Глена Домана та інших. При підготовці дитячих свят використовуємо фрагменти Вальдорфської педагогіки. З дітьми працює вчитель початкових класів.

Курси англійської мови проводяться двічі на тиждень. Заняття спрямовані на комунікативний спосіб вивчення мови – діти співають, роблять дрібні та цікаві поробки.

З нашими дітками працюють логопед, хореограф та тренер з капоейри.

Постійно проводяться заняття, спрямовані на розумовий розвиток: покращення мовлення, математичних здібностей, пам’яті і мислення, читання та письма.

З нами ваші діти комплексно, а головне повноцінно та радісно розвиваються.