1. З якого віку берете діток?

Беремо діток з рочку: пробуємо, дивимося, що б малюкові було комфортно в колективі. Готові до всіх труднощів, пов’язаних з найменшими. Привчання до горщика, до самостійної їжі і одягання – такі питання у нас вирішуються легко і швидко. Якщо маленькі плачуть, ми терпляче приділяємо особливу увагу – качаємо, носимо, співаємо, відволікаємо та заспокоюємо.

2. Скільки діток в групах?

У нас 3 групи діток –перша з 1 до 3 років (до 10 дітей), друга 3-5 років (до 12 дітей) і третя група 4-6 років (до 16 дітей, які на заняття розділяються на групи по 8 осіб). Дітки разом грають, відпочивають, таким чином, створюється ефект багатодітної сім’ї, де виховується турбота про молодших і легше прищеплюються нові навички, адже повторювати за дітьми, особливо за старшими, набагато легше, ніж за дорослими. На заняття дітки діляться на групи залежно від віку.

3. Скільки дорослих працює з дітьми?

З кожною групою працює двоє дорослих

4. Чи берете діток на неповний день або чи можна залишати дитину на кілька днів на тиждень?

За наявності вільних місць у групі можемо пристосувати графік до побажань батьків. У цьому питанні для нас головне гнучкість і відкритість до діалогу –тому домовитися можемо про будь-який індивідуальний формат перебування дитини.

5. Чи є можливість залишити дитину після 19:00?

За додаткову оплату залишаємо діток і після 19:00, а також на вихідні.

6. Чи можуть батьки бути якийсь час з дитиною, що б адаптувати до колективу?

Так. Ми за плавну адаптацію і нам нічого приховувати. Ми готові почути критику, пораду, відповісти на всі питання. Тато, мама, бабуся можуть бути стільки часу у нас, скільки буде необхідно, що б малюк надалі залишався сам спокійно.

7. Чи є у вас досвід роботи з дітками ЗПР, з діагнозом аутизм, гіперактивність?

Так, працюємо з дітьми з 2005 року, за час роботи брали діток і з особливими потребами. І успішно привчаємо «звичайних» діток реагувати на «особливих» з турботою, уважністю та повагою. Вкладаємо в їх світлі голівоньки, що всі діти однаково хороші та індивідуальні, і якщо хтось просто відрізняється, то тільки тому, що він – інший. Глузування, жорстокість, нерівність – абсолютно виключені!

8. Чи працюєте ви влітку? Чи є у вас канікули?

Ми працюємо весь рік. Влітку працюємо, як літня дача. Проводимо багато часу на вулиці, купаємося в басейні. Заходимо додому тільки для сну і обіду. Освітніх занять влітку немає, а лише творчі. Передбачені канікули з 1 по 9 січня.