Ми дотримуємося програми державного стандарту та використовуємо альтернативні методики та підходи до навчання, в основі яких покладено успішний досвід шкіл Фінляндії, США та Великобританії.

Наш молодий, активний, творчий колектив прагне відійти від застарілої освітньої системи, тому постійно вдосконалюється та використовує досвід успішних закордонних методик.

Щоб постійно бути в тренді, ми не зациклюємося на одному, постійно розвиваємося та розробляємо власну авторську програму навчання. Обов’язковою умовою створення власної методики – дотримання освітніх потреб класу та індивідуальних особливостей кожної дитини.

Кожного дня учні отримують навчальний посібник – роздруківку, розроблену згідно з програмою НУШ, яка включає в себе інтегровані завдання з навчальних предметів. Роздруківка яскрава, різнокольорова; в завданнях використовуються події класу, імена учнів, враховуються побажання кожної дитини. Об’єм завдання відповідає віковим особливостям дітей, рівню їхніх знань, умінь та навичок, а також задовольняються навчальні, розвивальні, виховні, освітні цілі.

Навчальний процес в нашій школі поділений на тематичні тижні. Відповідно до теми тижня ми розробляємо проекти ( наприклад, пошиття іграшки класу); організовуємо екскурсіїзустрічі з відомими людьми ( наприклад, соціологом, спортсменом), проводимо прогулянки – квести; робимо проекти відповідно до кожної пори року. Наприклад, щорічно спільно з усіма учнями школи з природного матеріалу створюємо проект « Осіннє містечко». Мета якого є не тільки розвивати творчі здібності учнів, уяву та фантазію, але й навчитися домовлятися та співпрацювати разом. Третій рік поспіль беремо участь в благодійному проекті «Таблеточка». Метою якого є допомогти хворим дітям та виховувати повагу, людяність в наших учнів.

Ми впевнені, що для дітей не має бути уроків «більш важливих» та «менш важливих». Для повноцінного та всебічного розвитку дитини малювання та фізкультура так само важливі, як математика та природознавство. Саме тому ми приділяємо всім дисциплінам однаково часу та уваги.

У «Школі нашої мрії» багато часу та уваги приділяється вивченню англійської мови. Заняття у нас проходять щодня, за оксфордським підручником «Family and Friends» та «Quick minds». Спілкування англійською у нашій школі відбувається протягом дня: граючись, співаючи, займаючись творчістю, відвідуючи екскурсії. Ми намагаємося створити для учнів таке мовне середовище, щоб англійська для них була живою. До нас приходять носії англійської мови,які граються, проводять ігри, танцюють та співають разом з дітьми — для створення повного комунікативного середовища.