Здорове харчування – це основа здоров’я дитини, саме тому ми приділяємо цій частині виховання багато уваги та сил. Наша їжа – домашня і виключно свіжоприготовлена. Дітей годуємо 5 разів на день: сніданок, обід, вечеря і 2 полуденка: фруктовий і «прянично-компотний».

Що для нас є здорове харчування?

1. Питний режим. Діти п’ють воду перед кожним прийомом їжі, а також постійно протягом дня.
  2. Принцип роздільного харчування, що базується на сумісності та несумісності продуктів. Наприклад, м’ясо чи рибу ми подаємо зі свіжим салатом і не поєднуємо зі стравами, багатими на вуглеводи (крупи, картопля, хліб).
  3. Багато свіжих овочів, фруктів.
  4. В нашому раціоні немає місця консервам, ковбасам, сосискам.
  5. В нас немає нічого смаженного. Наші страви – виключно відварні/парові/тушковані/запечені.
  6. Ми розуміємо всю шкідливість цукру, тому замість нього ми використовуємо домашній мед, а в якості цукерок у нас сухофрукти та горішки.
  7. Ми купуємо та годуємо дітей бездріжджовим хлібом.

Індивідуальний підхід до кожної дитини – для нас не просто слова, тому якщо дитина має якісь обмеження в харчуванні, або алергію, ми прислухаємось до побажань батьків і підтримуємо індивідуальну дієту. Багато уваги приділяємо культурі поведінки за столом. У нас прийнято мовчати під час їжі, дякувати тим, хто готує, допомагати накривати на стіл, бажати один одному «Смачного!».