8:00 ЗБИРАЄМОСЬ РАЗОМ, ВІЛЬНА ГРА
16:20 МИ ТАНЦЮЄМО, ЗАЙМАЄМОСЬ СПОРТОМ АБО У НАС ТВОРЧІ ЗАНЯТТЯ
17:40 ВЕЧЕРЯ
19:00 ЙДЕМО ДО ТАТА І МАМИ

Наш день розпочинається о 8.00. З 8 до 9 ранку виділяється час для того, щоб діти прийшли до групи, передяглися в домашній одяг. Це час, коли батьки мають змогу спілкуватися про своїх діток, їх успіхи, висловити побажання.

О 9.00 розпочинається ранкова програма. Проводяться пальчикові ігри, хороводи; вихованці діляться гарними новинами, розказують, як минув вечір, ранок чи вихідні. Ця невеличка програма дає можливість налаштуватися емоційно на цілий день, зблизитися з дорослими та іншими дітьми у групі.

9.30 – сніданок.

В 9.40 початок розвивальних занять за розкладом.

О 10.50 – другий сніданок, що складається зі свіжих фруктів.

Прогулянка у дворі з 11 до 12.45. Гуляємо ми кожного дня незалежно від погоди. Дітки мають можливість покататися на самокатах, машинах-каталках, пограти іграшками у пісочниці, провести час на спортивному майданчику, пограти в футбол на газоні. Якщо погода несприятлива для перебування на вулиці, тепло вдягаємося для того, щоб подихати 20–30 хв повітрям. Під час «літньої дачі» – це формат нашої роботи у літню пору, ми максимально довго знаходимося на дворі, купаємося в басейні, проводимо активні, рухливі ігри. Заходимо тільки на обід та відпочинок в будинок.

З 13.00 до 14.00 обідаємо, готуємося до денного відпочинку, переодягаємося, чистимо зубки та інше.

З 14.00 до 16.00 лягаємо відпочивати, вихователь читає казку, вмикає спокійну мелодію.

Після відпочинку на діток чекає полуденок. Їмо печиво з чаєм, компотом. Раз на тиждень гуртом випікаємо домашнє печиво. Потім проводяться творчі, спортивні, музичні заняття за розкладом.

О 17.45 на діток чекає смачна легка вечеря.

До 19.00 маємо вільну гру в дворі або в ігровій кімнаті залежно від погоди та пори року.