Ірина Балюк

Директор. Керівник та засновниця школи, директор дитячого садку «Світлячок» з 15-річним стажем. Щаслива мама чотирьох дітей та найкращий в світі наставник.

Анжела Ковган

Працює з 3 класом. Найкращий друг наших третьокласників.

Освіта: з червоним дипломом закінчила Прилуцький гуманітарно- педагогічний коледж: вчитель початкової освіти та англійської мови. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя – кваліфікований вчитель англійської мови та літератури. Навчається на магістратурі за спеціальністю українська філологія та література. Авторка методики викладання англійської мови в початковій школі. Учасниця всеукраїнського проекту “Всеосвіта”. Працює над створенням додаткового посібнику з англійської мови для учнів початкової школи.

Уляна Бойко

Працює з 2 класом. Друга мама наших другокласників.

У 2014 році закінчила КДПУ ім. В. Винниченка та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Початкова освіта” та здобула кваліфікацію викладач педагогіки і методики початкової освіти. У 2018 закінчила Школу Педагогіки Травми. У вільний час займаюсь волонтерством, самоосвітою, люблю читати книги та подорожувати.

Анастасія Медяник

Працює з 1 класом.

Навчалася в КДПУ ім. В. Винниченка на факультеті психології та педагогіки. Отримала диплом за спеціальністю Вчитель початкових класів зі спеціалізацією іноземна мова (англійська). Закінчила курси по розвивальному навчанню Ельконіна Д. Б. і Давидова В.В.
Має свідоцтво про закінчення школи танцювальної майстерності народного художнього колективу України, хореографічного ансамблю “Росинка”.