Харчування

­­­­

Здорове харчування - це основа здоров'я дитини.
Тому ми приділяємо харчуванню багато уваги та сил. Наша їжа - домашня і виключно свіжоприготовлена. Дітей годуємо 5 разів на день: сніданок, обід, вечеря і 2 полуденка - фруктовий і "прянично-компотний".
Що є для нас здорове харчування?
  • Питний режим. Діти п'ють воду перед кожним прийомом їжі, а також постійно протягом дня;
  • Принцип роздільного харчування, що базується на сумісності та несумісності продуктів. Наприклад, м'ясо чи рибу ми подаємо зі свіжим салатом і не поєднуємо їх з стравами, багатими на вуглеводи (крупи, картопля, хліб);
  • Багато свіжих овочів, фруктів
  • В нашому раціоні немає місця консервам, ковбасам, сосискам, розігрівів в мікрохвильовці;
  • Ми нічого не смажимо (хіба що млинці на Масляну). Наші страви - виключно відварні/парові/тушковані/запечені;
  • Ми розуміємо всю шкідливість цукру, тому замість цукру ми використовуємо домашній мед, а в якості цукерок у нас - сухофрукти та горішки;
  • Ми не купуємо магазинний хліб, замість нього – домашній хліб власної випічки.
Індивідуальний підхід до кожної дитини - для нас не просто слова. Тому якщо дитина має якісь обмеження в харчуванні, або алергію - ми прислухаємось до побажань батьків і підтримуємо індивідуальну дієту.
Багато уваги ми приділяємо культурі поведінки за столом. У нас прийнято мовчати під час їжі, дякувати тим, хто готує і накриває стіл, бажати один одному приємного апетиту.
А на окремих заняттях "Готуємо разом" ми вчимо дітей, як приготувати фруктовий салат, спекти печиво, бісквіт і багато іншого.

Наша сторінка у Facebook
Будемо раді зустрічі з Вами!