Факультативні заняття

Як хочеться, щоб дитина відвідувала різні секції та гуртки. Але часто сучасний ритм життя батьків та навантажений графік роботи зовсім не залишають часу та можливості для цього.
Тому ми організували такі секції та гуртки на базі нашої школи. Наразі ми пропонуємо нашім учням такі заняття:
  • ментальна арифметика;
  • капоейра;
  • нейро-йога;
  • ліплення з глини

Ментальна арифметика
Що таке ментальна арифметика і чому ми виділили їй особливе місце в нашій програмі?
Ментальна арифметика - це унікальна методика усного рахунку для розвитку інтелектуальних і розумових здібностей дитини.
В її основі - вдосконалена японська система усного рахунку на рахівниці абакус.
Ментальна арифметика сприяє синхронному розвитку лівої і правої півкулі мозку.
Ліва – «технічна» – працює з аналітичним підходом,
права – «художня» – відповідає за творчий підхід.
Одночасний розвиток цих півкуль відкривають величезні можливості перед дитиною! Зокрема:
  • Підвищення розумових здібностей
  • Розвиток зорової пам’яті та образного мислення
  • Підвищення концентрації уваги
  • Розвиток і збагачення уяви
  • Підняття самооцінки, впевненості в собі.
Я як "бонус" - дитина вчиться робити складні математичні розрахунки зі швидкістю до 0,3 с, а також поєднувати рахунок з розповіданням вірша, танцями тощо.

Капоейра
Капоейра - це бразильське національне бойове мистецтво, що поєднує в собі елементи танцю, акробатики, гри та що супроводжується національною бразильською музикою.
Сучасна капоейра рідко використовується в бойових цілях, в основному це - безконтактний бій.
Неймовірна акробатика, ефектні бойові прийоми та драйвова музика - діти в захваті від занять!

Нейро-йога
Нейройога – це комплекс нейропсихологічних вправ та елементів йоги, що направлені на фізичний, розумовий та психоемоціональний розвиток дитини.
Вона сприяє правильній осанці, гнучкості, координації рухів, укріплює м’язи тіла, а також допомагає досягти психічної рівноваги та душевного комфорту.
Нейройога включає в себе:
✔️Складні розтяжки, розминки;
✔️Артикуляційні та окорухомі вправи;
✔️Функціональні та дихальні вправи;
✔️Самомасаж;
✔️Релаксацію;
✔️Вправи на розвиток дрібної моторики;
✔️Арт-терапію;
✔️Психологічні ігри;
✔️Казкотерапію

Наша сторінка у Facebook
Будемо раді зустрічі з Вами!