Навчальна програма
Ми дотримуємось програми державного стандарту, але використовуємо альтернативні методики та підходи до навчання, в основі яких - успішний досвід шкіл Фінляндії, США та Великобританії.
Наша авторська навчальна програма базується на таких основних принципах:
  • Гральна діяльність. М. Горький писав: "Гра - це шлях дітей до пізнання світу". Граючись, дитина розкривається, захоплюється - а тому максимально відкрита для сприйняття нової інформації. Тому наша задача - перетворити навчання на цікаву гру.
  • Проектна робота. Розвиток комунікативних навичок, самоорганізації, вміння шукати та аналізувати інформацію, працювати в колективі, презентувати свої ідеї та відстоювати свою точку зору - все це дає робота над спільним проектом.
  • Рівнозначність предметів. Ми впевнені, що для дітей не повинно бути уроків "більш важливих" та "менш важливих". Для повноцінного та всебічного розвитку дитини малювання та фізкультура так само важливі, як математика та природознавство. Саме тому ми приділяємо всім дисциплінам однаково часу та уваги.
  • Розвиток пам'яті та мислення. Ми вважаємо, що гарна пам'ять, розвинене мислення, вміння запам'ятовувати та аналізувати великі масиви інформації - це фундамент для успішного навчання. Тому наша програма включає заняття з ейдетики та ментальної арифметики.
Атестація учнів проводиться у приватній школі «Афіни», яка має ліцензію на дистанційну освіту. По закінченню нашої школи діти отримують офіційні документи державного зразка цієї школи.
Поглиблена англійська мова­­
Найкращі ВУЗи світу, поїздки за кордон, спілкування з іноземцями - без англійської в наш час неможливо.
Тому так само, як і в нашому дитячому садочку, в Школі нашої мрії ми багато уваги приділяємо вивченню англійської мови. Заняття у нас проходять щодня.
Окрім занять за оксфордським курсом Family and Friends, навчання відбувається постійно протягом дня - граючись, співаючи, займаючись творчістю або просто спілкуючись, ми створюємо для них мовне середовище. Так, щоб англійська мова була для них жива та природня.

Наша сторінка у Facebook
Будемо раді зустрічі з Вами!